دسته‌بندی نشده

خرید سرویس جهیزیه عروس در سبزوار

خرید سرویس جهیزیه عروس

دانیال پلاستیک با سابقه ی قریب به 20 سال در زمینه تولید ، فروش محصولات پلاستیکی در شهرستان سبزوار فعالیت میکند . به جرات میتوان گفت که بزرگترین فروشنده ی محصولات پلاستیک برندهای معتبری همچون لیمون، ناصر پلاستیک، رضا پلاستیک، هومکت و …. در شهرستان سبزوار و توابع آن میباشد.

دانیال پلاستیک علاوه بر فروش محصولات برندهای معتبر بازار خود نیز تولید کننده ی محصولات باکیفیت در سطح استانداردهای جهانی میباشد. سرویس جهیزیه دانیال پلاستیک ، رخت آویز کروم -استاتیک ، آدمک نشانگر لیوان و ده ها محصول در مجموعه ی دانیال پلاستیک به صورت انبوه تولید میشود.

خرید انواع سرویس جهیزیه پلاستیک عروس در سبزوار

دانیال پلاستیک عرضه کننده ی انواع سرویس جهیزیه های موجود در بازار میباشد. که در ادامه به شرح آنها میپردازیم

سرویس جهیزیه لیمون ، سرویس جهیزیه دانیال پلاستیک، سرویس جهیزیه هومکت، سرویس جهیزیه بازن ، سرویس جهیزیه پاتریس و…. از نمونه سرویس جهیزیه هایی میباشد که در دانیال پلاستیک به فروش میرسند.

خرید سرویس جهیزیه عروس به صورت فله

دانیال پلاستیک علاوه بر فروش سرویس جهیزیه های کارتنی برای تازه عروس های عزیز شرایطی مهیا کرده است که بتوانند سرویس جهیزیه خود را به صورت فله از بین انبوه شرکت ها و طرح ها انتخاب کنند.

سرویس جهیزیه فله خو د را میتوانید در چهار رنگ صورتی پاستیلی، کرم وانیلی، طوسی ، کرپ خریداری کنید.

خرید سرویس عروس از دانیال پلاستیک

شما میتوانید به دو روش از دانیال پلاستیک سرویس جهیزیه خود را خریداری کنید.

۱ – میتوانید به صورت حضوری به فروشگاه دانیال پلاستیک واقع در سبزوار ما بین چهار راه بسیج و مدرس 28 مراجعه کنید و سرویس پلاستیک عروس خود و هر محصول دیگری که مد نظرتان دارید خریداری کنید.

۲- دانیال پلاستیک علاوه بر فروشگاه حضوری فروشگاه آنلاینی در بستر اینترنت ایجاد کرده است که شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دانیال پلاستیک به آدرس danialplasco.com سرویس جهیزیه پلاستیک خود را با قیمت مناسب خریداری کنید.

بازگشت به لیست