تلفن های تماس

میتونی سرویس جهیزیه خودتو به صورت فله از محصولات زیر انتخاب کنی!

سرویس جهیزیه لیمون ،باران و…  فله

بسیاری از تازه عروس ها ترجیح میدهند که در عوض خرید سرویس های جهیزیه آماده که در بسته بندی کارخانه ها قرار دارند به صورت شخصی سازی شده محصولات مورد نیاز خود را انتخاب کنند.

از نظر خیلی ها پک های آماده سرویس جهیزیه شرکت ها یک سری اقلام که باید داشته باشد را ندارد و یه سری از مواردی که ضروری است در پک بسته بندی قرار نگرفته است.به همین جهت مشتری مجبور میشود که بعد از خرید سرویس جهیزیه شرکتی مجددا به بازار برود و یه سری از ملزومات خانه ی خور را خریداری کند.

علاوه بر آن یه سری هستند که تمایل دارند سرویس پلاستیکی خانه و آشپزخانه یشان دو رنگ باشد به عنوان مثال محصولات پلاستیکی خانه شان در دو رنگ طوسی و سفید باشد اما از آنجا که سرویس های جهیزیه آماده شرکتی به صورت تک رنگ میباشد. باعث شده است افراد ترجیح دهند که سرویس جهیزیه خود را به صورت فله و تکی خریداری کنند.

مزایای سرویس جهیزیه لیمون -باران و… به صورت فله چیست:

از مزایای سرویس جهیزیه لیمون ،باران و… به صورت فله میتوان به شخصی سازی کردن محصولات اشاره کرد به صورتی که مشتری هر چه که بخواهد میخرد و هر آنچه که احتیاج ندارد نمیخرد.

علاوه بر آن در سرویس جهیزیه فله لیمون مشتری میتواند بر اساس بودجه اش تصمیم بگیرد که چه چیزی را خریداری کند. و چه چیزی را خریداری نکند.و دیگر مجبور نیست که اقلامی را که در خانه کاراریی زیادی ندارند خریداری کند به عبارتی محصولاتی که اولویت دارند را خریداری میکند.

همچنین در سرویس جهیزیه فله شخص میتواند از انواع شرکت ها اقلام مورد نیاز خود را دریافت کند و دیگر مجبور نیست که همه ی اقلام مورد نیاز خود را از یک شرکت تهیه کند. به عنوان مثال شخصی تمایل دارد که لگن و آبکش خود را از برند باران تهیه کند و چهار پایه حمامش را از شرکت لیمون خریداری کند.

معایب سرویس جهیزیه لیمون به صورت فله:

از معایت سرویس جهیزیه لیمون ، باران و… به صورت فله نسبت به سرویس جهیزیه شرکتی میتوان به وقت گیر بودن اشاره کرد

زمانی که سرویس جهیزیه شرکتی میخریم دیگر  نیازی نیست که مغازه به مغازه بریم و اجناس مورد نیاز خود را خرید کنیم. و علاوه بر آن گاهی فروشنده اطلاعات کافی در رابطه با محصول به مشتری نمیدهد که باعث میشود مشتری سردرگم شود و یا حتی با عجله خرید خود را انجام دهد و بعدا از خرید خود پشیمان شود.

اما فروشگاه دانیال پلاستیک  به جهت رضایت مشتری های گرامی سرویس جهیزیه فله را در سایت ایجاد کرده است که مشتری ها بدون از دست دادن زمانشان ،بدون نیاز به رفتن به بازار محصولات مورد نیاز خود را در یک برگه مشاهده کنند و محصولات را بر اساس نیازشان خرید کنند.

خرید سرویس جهیزیه لیمون، باران و … به صورت فله از دانیال پلاستیک

برای خرید سرویس جهیزیه فله میتوانید به فروشگاه دانیال پلاستیک واقع در سبزوار مراجعه کنید و یا میتوانید مستقیم از سایت سفارش دهید